VOLNÝ ČAS

 

FOTO CLUBFOTO OSTATNÍME 2007 FRANCIEVIDEAQUATROZurück

 

Náš klub je otevřen všem příznivcům střelby.

Firma QUATRO -  patron klubu parktické střelby

IPSC Chotěboř DVC.

O klubu

Klub vznikl za účelem reprezentovat naší firmu potažmo město Chotěboř  v tomto sportu. Účastníme se závodů v praktické střelbě v disciplíně pistole,  puška,  brokovnice v tuzemsku, v EU i jinde ve světě. Z těchto střeleckých klání členové klubu téměř pravidelně vozí medaile.Mohou se pyšnit mimo jiné tituly  v divizi pistole open  titulem mistra světa – tým senior, dále v divizi pistole standard titulem druhý vicemistr evropy - senior. A v disciplíně brokovnice manuál titulem třetí vicemistr evropy - senior.

 .

 CO  je IPSC ?

Hlavní myšlenkou praktické střelby je latinsky Dilligentia-Vis-Celeritas

(Přesnost-Síla-Rychlost)

Zjednodušeně řečeno, jde o velmi pestré a nejspíš i nejrychlejší odvětví sportovní střelby,kde je smyslem dosáhnout nejvyššího možného poměru rychlosti a přesnosti volným stylem s velkorážovou zbraní (síla).Střelec není omezen počtem ran ani časovým limitem (kromě drobných výjimek), stejně tak není omezen styl nebo postup řešení střelecké situace (STAGE).
Soubor střeleckých situací tvoří závod, kde se jednotlivé výsledky situací sčítají. Situace  na závodech jsou různorodé, nikdy se neopakují a závodník má po krátkém seznámení se situací, pouze jeden pokus na vyřešení této situace.

PŘEČTĚTE SI KNIHU IPSC ZDE

 

Chtěl/a bych to jen zkusit... NEZÁVAZNĚ.

Umožňujeme spolupracovat s námi i nezávazným zájemcům o tento sport .
Nezávazně je možné účastnit se tréninků a soutěží level I., vyšších pouze jako registrovaný člen.
Pomůžeme vám se vším, i úplným začátečníkům se zbraní, ale chtít musíte především vy.
Praktická střelba je náročný sport, ale i tak se dá provozovat v kterémkoliv věku. Není výjimkou, že ho střílí ženy, junioři, tak i třeba supersenioři (60 let a více!)

S čím bych měl/a počítat?
Nic není zadarmo, proto se musí počítat s investicemi nejen do střeliva a vybavení.
Není však nutné si pořizovat to nejdražší vybavení. V Praxi, i v jiných sportech platí, že špičkové vybavení, nebo množství čehokoliv z Vás mistra neudělá...

Co mohu získat?
Především dovednost co nejlépe ovládat svoji zbraň za různých podmínek,
bezpečně a pohotově.Získáte povědomí o svých reálných střeleckých schopnostech a porovnání s jinými tzv. svátečními střelci či profesionály. Skvělé sportovní zážitky. Každý závod je neopakovatelný svým pojetím a výzvou, vždy jste bohatší o nějakou novou zkušenost, dovednost, přátele.

Kontakt : +420 606 608 544

QUATRO-CH s.r.o